21 Biržai

Širvėna

Vis kažką pamirštu ar supainioju bėgdamas. Kažkada Vietrino taurėj 10 km gale spaudžiau maksimaliai paskutinį ratuką, berods iš keturių, ir tik pasukus link finišo susigaudau,  kad ne, liko dar vienas ratas liko.. Pavasarį Stirnabuky irgi link galo nors užmušk užmiršau kokio ilgio trasa – ar dar reikia pasitaupyt ar jau finišuoti, t. y. lėkt iš paskutinių, nes jau pabaiga. Lygiai tos pačios abejonės ir Kauno Marių treile kamavo, va tik šimtuke skaičių nepamačiau, gal tik pradžioj su maitinimusi paskubėjau. Tiesa kažkada Vilniuj esu netyčiukais išvis nusukęs vieną ratą,  bet čia ir nepatyrimas prisidėjo.

100 kojinių

Į Biržų pusmaratonį norėjau nes šiemet plentinėse lenktynėse beveik nedalyvavau ir išvis praleidau visus pavasarinius pusmaratonius, kartu ir patikrinti, kokia realiai dabar ta bėgikiška forma. O ir klubas ten organizavo Biržietiškų privalumų patikrinimą su ekskursijom ir kepimu ant žarijų.

alaus bravoras

Dviejų savaičių atsigavimo po šimtinės teoriškai turėjo pakakt, žinoma ne PB (personal best) pagerinimui. Oras puikus, nekaršta, trasa beveik lygi – šeši ratai po tris su puse kilometro. Vienintelis minusas – tas staigus apsisukimas, jiei vieną sykį gal ir nieko tokio, bet šešis – jau knisa.
Bėgosi irgi neblogai, pradžioj laikėmės kartu su Audra, bet pasirodo ji bėgo tik dešimtuką, todėl toliau tempą teko pačiam kontroliuoti, nes bėgikų labai išretėjo. Va čia ir vėl apsiskaičiavau. Ten palei ežerą, kaip rodėsi priešpaskutiniame rate, akies krašteliu laikrody pastebėjau, kad ten lyg kažkokie didoki skaičiai kur rodo atstumą. (Varžybose nestebiu nei greičio nei, nei distancijos, tik pulsą.) Ir akurat, rodo kad nubėgta jau virš dvidešimt kilometrų… Dar palaužau galvą, ar nebus čia paklaidos kokios, ne – niekaip, tiesiog vėl apsižioplinau ir jau dabar reikia kuo entuziastingiau lėkt į finišą.

Jono uošvijos tvarto durys

Rezultatas? Neblogas, nors bėgant atrodė kad bus žymiai geriau, gal net ir rekordas asmeninis, bet toli gražu ne, pritrūko ~ 3 min. Čia pagal jausmą, o pagal planą subėgta taip kaip planuota.
Įrašas paskelbtas temoje bėgimai, varžybos ir pažymėtas , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.