6 h Jonava

Jau kaip man patinka tokie lakoniški pavadinimai…

20180318_110147.jpg

Šiandien tik gulinėjam, valginėjam… jaučiamės nusipelnę tokie. Kojas biski maudžia, bendro nuovargio yra, bet nieko, galima būtų ir šiandien bėgt kažkiek, bet užteks, ir be bėgimų pakankamai sunkios paskutinės savaitės buvo.

Apie ką čia? Vakar su Kiborgu bėgom 6h bėgime Jonavoj, man tai buvo pirmas toks link ultros. Abiem pavyko neblogai, nors ir pritrūko iki bendro tikslo kažkokių ten kelių šimtų metrų. (Norėjom padaryti 120km per 6h per abu) Vėjas nupūtė… Tiesa, bėgom tolokai viens nuo kito ir tiksliai nežinojom viens kito skaičių, o ir skaičiuojasi šeštoj valandoj nekažką, žodž man paskutinių ratų skaičiavimais rodės, kad iki tų 120 liko beviltiškai daug, tai ir nebespaudžiau. Ypač kai gavęs tą finišo lazdelę dar sykį apibėgau ratą, ir liko dar kelios minutės. (Tą lazdelę su numeriu pasibaigus laikui reik padėt ant tako, kad organizatoriai žinotų tikslų atstumą: t. y. nubėgtų ratų skaičius plius atstumas iki lazdelės – lygu visas tavo rezultatas)
Artimiausiu metu, radęs laiko pabarstysiu daugiau įspūdžių ir skaičiukų, nes jų daug ir šviežių… o dabar labanakt. Labanakt, Kiborgai, gerai padirbėjom, bro!
Įrašas paskelbtas temoje bėgimai, Uncategorized ir pažymėtas , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.