FALSTART WARSZAWSKI (Varšuvos falšstartas)

Tiksliau ne Varšuvos, o pasiruošimo jai. Pats maratonas bus jau už poros savaičių nepilnų. Sausio pradžioj Remis brūkštelėjo ką bėgiot, visai taip smagiai ir kuo tolyn tuo smagyn… Kalniukai, intervalai, šiaip lengvi prabėgimai. Lygiai keturias savaites kaip iš pypkės viskas rūko, o tada bac – gripas. Už poros savaičių bandžiau grįžt, bet vos labiau pajudėjus lauke, imdavo pliaupt iš nosies ir kosulys smaugt, kaip kokia alergija nuo žieminio oro. Su Kiborgu dar palenktyniavom iš Pabaisko į Ukmergę ir tada jau supratau, kad reikia išsisirgt iki galo. Imunitetas buvo giliam nokdaune, per stipriai roviau: ir darbai ir bėgimai.. ir va tau rezultatas – liga. Kaip iš vadovėlio pradedančiam bėgikui.
Dabar jau penkta savaitė vėl judu, vakar mandagumo (nevaržybinis) pusmaratonis pas Totilą; aną sekmadienį nuilgabėginau į Kačerginę ir atgal (32km). Pakenčiamai visai, kaip tokiai formai. Būtinai reikėjo, nes jokio užtikrintumo, kad išvis  nubėgsiu Varšuvą nebuvo. Priešingai nei pernai, kai buvau jau plentų ereliu pasijutęs. Tas dnf’as Vilniuj visgi į raišą savivertę ir pasitikėjimą smogė stipriau, negu atrodė iš pradžių. Dnf svarbiausiose sezono varžybose yra blogis. Vienareikšmiškai: TAIP! Ir NE, nesigailiu kad taip rizikavau ir užplėšiau pradžią. Pamoką kaip reikiant gavau. Gal jei būčiau jaunesnis metų 20-30 kokia, gal būč visai ant bėgimo supykęs, bet dabar kai žinai, kad nelabai kam, tu senas perdyla, čia per daug reikalingas, tai ir dramos mažiau.
Geroji to pusė, kad dabar vėl viskas lyg iš naujo. Vėl priešmaratonis “mandražas“ labai panašus į tą pirmojo karto, kai ne laikas rūpi, o išvis pavyks ar nepavyks.
Bėgdami totiloną vakar su Gintaru šnekėjom apie planus. Jis jau ultra, ruošiasi savo šimtukams, todėl maratonas jam buvo beveik kaip eilinė savaitgalio treniruotė, mano gi tikslas buvo 26, iš jų 16 varžybiniu tempu. Jam pasakojau, ir dar čia pakartosiu, kad įsikalčiau kiauron galvon, – Varšuvą bėgsiu lėtai, ypač pirmąją pusę. Paskui vistiek bus sunku ir reiks spaust. Jei išbėgsiu iš 3:30 , bus labai gerai, bet pakaks ir 3:45.
Pasimatom prieš pat Velykas Klebonišky!
Įrašas paskelbtas temoje bėgimai, orlenmarathon.pl, Pasiruošimas maratonui, varžybos ir pažymėtas , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

8 komentarai

 1. Lapkritis sakė:

  Na, aš tikiuosi, kad užgauta savimeilė sugis ir linkiu, kad snarglys negrįštų.
  Aš irgi brangiai moku už savo tuštybę, bet yra ir teigiamų reikalo pusių.

 2. Begiojantis Aludaris sakė:

  Matau, jog Tamstos tikslai Varšuvoje laiko atžvilgiu panašūs, tai musėt pasimatysim kažkur finišo tiesiojoj!! Ramybės trasoje!!

 3. Gintaras sakė:

  Malonu buvo susitikti, ačiū už palaikymą pradžioje.
  Nėra ko čia girti, dar pirmas griovys neperšoktas.
  Sėkmės Varšuvoje, imk pavyzdį iš trenerio, laikykis įsitikinimų, pailsėk.
  Susimatysime trasose.

 4. Vidas sakė:

  Viskas bus gerai. Sėkmės.

  • padugnini sakė:

   Dėkui, matysim kaip ten bus. Dabar net suformulavau tikslą: “Stengtis nedaryti marotono PB šiame maratone“…

Komentavimo galimybė išjungta.