To run, or not to run… Kauno maratonas

Antrą ar trečią parą tokiose abejonėse… Ir  kuo toliau tu didesnėse. Savaitės pradžioj planavau bėgt taip ramiai, kad į 3:30 tilpt, paskui ėmiau abejot, paskui vėl greičiau… Užvakar kad visgi galima ramiai bėgt, vakar kad nėr ko kvailiot, rizikuot sveikta ir pasiruošimu rudens bėgimui. Nes iš nosies pliaupia tokie kiekiai tąsaus, pastelinių spalvų sandarinimo glaisto kiekiai, kad nors į Senukus nešk, o vakarais dar kosulys ir prisideda. Dirbt dirbasi, bėgt bėgasi, prasipučia tuo metu, prasivalo (atsiprašau už fiziologijas), bet sustojus viskas mikliai grįžta.

Aj mesiu ta snarglėtą bėgimą ir eisiu futbolo lošt. Bendrai ne, geriau krepšinio. Va ir aikštelę nusižiūrėjau kur visada grynas oras. Jei ką, galėsiu duot koordinates.
Ten pabaigoj toks debesiukas už vairagalio matosi, tai jis paskui tik žybt ir nunešė mus į Liepoją, kam užpernai sugaišom daugiau nei pusę paros.

Rašiau tas abejones, beveik pats jomis tikėjau bet juk jei nusileist ten į biski giliau į širdį, juk pats visą laik žinojau kad bėgsiu… Nors kvaila, nors nesveika, nors jei trečia savaitė tokie snarglinėjimaisi tęsiasi išvis reiktų daktarams prisiduot.
Pasimatom ryte Rotušės aikštėj!
Įrašas paskelbtas temoje Kauno maratonas 2016, varžybos ir pažymėtas .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

4 komentarai

 1. Dainius sakė:

  Nu vat ir smagu buvo pamatyt visai neblogai lekiantį, nors lyg ir purtei galvą, kad ne kažką, bet atrodei labai stiprus. Maladiec.

  • padugnini sakė:

   Neee, ten tas momentas kai sunku maratone pasidaro, kaip tik užėjo. Gerai kad pačiam visai gale. Geriau negu planavau subėgau. Kaip pačiam?

   • Dainius sakė:

    Sunkiai šį kartą. Kaip ruošiaus taip ir turiu. Nuo kokio 14 km kankinaus visą laiką. Nes kad ir kaip patiktų baust save šita fizine bausme – maratonu, bet nu blyn ruoštis vistiek reikia. Pats sunkiausias visom prasmėm.

 2. Gintaras sakė:

  Sveikinu šauniai prabėgus. Net pavydu. Linkiu truputį pasiremontuoti ir kartelę dar truputį kilstelėti.

Komentavimo galimybė išjungta.