New Balance 890v5 review in memoriam

Sportbačių revju paprastai rašo, o dar dažniau nufilmuoja į jūtūbę  tokie iškalbingi tipeliai, prasibėgę jais geriausiu atveju dešimtuką kilometrų. Na ok, tebūnie kad jie sąžiningai savo  nuomonę ištransliuoja , o ne pakartoja tik savais žodžiais pakartoja reklaminį tekstą… Na ir kas? Ko ji verta, jei bandyta vos keli kilometrai, o jo koja ir bėgimo stilius tikriausiai visiškai nepanašūs į jūsų? A? Tiek ir teverta…

Tiek pat teverta nuomonė pareikšta po vos ne metus trukusių bandymų. Kas kad jis žymiai patikimesnė, bet juk laikas jau prabėgo, gamintojas jau išleido naują, patobulintą modelio versiją ir senasis tapo beviltiškai neaktualiu.


Vistiek nuolankiai ačiū visiems tiems apžvalgininkams, juk be jų liktų kliautis tik pardavėjų nuomone. Įdomumo dėlei kada pabandykit tarkim kad ir Kaune Molo PC Sportlaino mergicas apie bėgimo batus pakalbinti. “Aj šytie raudoni…“ nes kaip žinia pasaulyje daiktai būna raudoni, mėlyni arba su trim juostelėm. Ir dar rūžavi.


New Balance 890v5

Vis dėl to surizikuosiu čia įdėt trumpą New Balance 890v5 review. Tiksliau in memoriam, nes visai neseniai išleidau juos konteinerių takais į amžinojo maratono trasą. Atitarnavo savo sąžiningai.

Juos įsigijau pernai, gegužės vidury pagrindinėms Vilniaus maratono treniruotėms. Nutrepsėjau jais tarkimmm kokius eee – 900-1200 km keliais ir takais, bet pagrinde asfaltu ir šaligatviu. Plentiškai vadinasi. Būč dar bėgęs, bet viršus suplyšo. Ne truputį kaip nors, bet taip drykst kaip reikiant, kiaurai visu ilgiu pagal sutvirtinimo juosčikes. Susidėvėjo tas naujoviškas, besiūlis, lengvasis, pats prisitaikantis viršus tinklelis (mesh). Skylės kiaurai per viršų nykščių vietose atsirado gal jau po mėnesio, bet čia turbūt mano seniokiška bėgiosena kalta: tartum vis rodyčiau bėgdamas abiem kojom iškeltais nykščiais: man viskas OK, aha dabėgsiu nebijokit taip… Kančys su Bizimavičium sakė kad nieko, pasitaiko, ypač jei pėdos priekiu bėgi. Pats nesu tuo tikras, bet gal… Tos dviejų eurų monetos dydžio angos bėgt ypatingai netrukdė, tik per jas vis patekdavo bėgimo take pasitaikančių skysčių ir, kas jau truputį kebliau, aštrių akmenukų ar šiaip žvyriukų.

Techninius parametrus, dropus, pėdos tipus jei įdomu patys susirasit, o čia Padugnini subjektyvi nuomonė apie juos:

  • Dizainas. Išvaizda – puiki: linijos, spalvos, veržlumas, kaip tokiems palygint masyviems – labai gerai išspręsti, suderinti. – 4,8vlt*                                                                                     Su funkciniais dizaino sprendimais prasčiau. Norėtųsi daugiau patvarumo. Beje įspūdis toks, kad plyšimus ir išprovokavo nevykusiai išdėstytos lygiagrečios.   – 3,5vlt.
  • Funkcija. Pakankamai patogūs (ypač jei jūsų pėdutė siauresnė), pakankamai minkšti, pakankamai vėdinasi, ne pernelyg sunkūs. Raišteliai, beje, puikūs, savaime neatsirišantys. Va tik niekaip nesupratau kam tiek paralono reikėjo grūst į liežuvėlį… Apauga?.., nuo ko gi? – 4,0vlt.
  • Konstrukcija. Pado protektorius sluoksnis labai atsparus, susidėvėjimo nesimato. O va pado amortizuojančios dalies išsidėvėjimas jaučiasi gerokai. Bato paviršus blizga ir spalvas išlaikė it naujutėlis. Jei nebūtų suplyšęs, būt visai gerai. Bato vidus susidėvėjo greičiausiai. Po ilgabėgių vis pastebėdavau žalią pūkelį ant kojinių. Paskui jis ir kiaurai prasitrynė. – 4,0vlt.
  • Kaina. Galėtų kiek mažesnė būt, nors palygint pakankamai adekvati. – 4,0vlt.

DSC_0487Bendrai tvirtas ketvertas. Patiko man jie, gal kiek ir daugiau tikėjausi, bet nenusivyliau. Bendrai NB brandui kažkodėl jaučiu sentimentų. Varžybiniai mano NB RC14002v vis dar džiugina.

DSC_0486

 

 

 

NB 890v5Ar dar vienus tokius pačius darbinius pirkčiau? Ne, jau norisi mažiau paduškų ant kojų. Tiksliau jau nusipirkau. Pasirodo švedai turi ne tik ABBA, pūdytą silkę, bet ir Salming sportbačius. Pirmi desietkai km su jais tiesiog euforiški, bet palaukim kol bus toliau, kai pabendrausiu su jais intymiau. Salming distance D1 vardas naujojo šeimos nario beje…

DSC_0484

O jūsų kokie potyriai su batais? Pasidalinkim !:)

*vlt – vertinimas vilko letenomis penkiabalėj sistemoj (Vilkas gi bėgikas, jį kojos maitina). 1 – visiškas pravalas, 5 – puiku.

Įrašas paskelbtas temoje batai, Gadgets ir pažymėtas , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.