Krizė 2015. Ataskaita

Ai ne, čia tik antraštė skandališka. Krizė eilinė naujametinė egzistencinė. Ką bėgt? Kur bėgt? Kaip bėgt? Po VM vis trypinėju, vis abejoju, vis tingiu vėl kokio rimtesnio pasiruošimo imtis. Visokiausio plauko atsikalbinėjimai..

Pvz. kaip kad tokie:

  • Trail taurė: smagu būt, bet brangoka ir registracija ir vėžintis…
  • Dėl tos priežasties ir visi užsieniniai bėgimai atkrenta. Na negaliu dabar sau leist, brungu man.
  • Ultra lietuviška? Praktiškai sutampa datos su Kauno maratonu. Klubinio namų bėgimo visai atsisakyt negrаžu būt.
  • Tie X bėgimai? Nežinau, man senam perdylai nuo sovietinės armijos laikų raidė “x“ kitų asociacijų turi. Na ir piarinimas įkyrus labai. Čia gal kondicionuoto oro, asfalto ir plastikinių mygtukų kartai į purvą įsimaknot yra baisiniai geras nuotykis ir patyrimas. Na netraukia, prisimaknota jau tiek ir tiek…
  • Na žodžiu, duokit bet kokį čia bėgimą ar taurę – apibambėsiu. Be to dar batai blyšta, bjaurybės.

 


 

-Na ir ilgai, senas diedai, čia taip lakstysi?

-A iš kur man žinot. Kol bėgasi da palakstysiu biski.

 

Va visai beveik netikėtai pernai per varžybas 600km surinkau. Specialiai neskaičiavau varžybų, bet yra toks mūsų klubelio vidinis turnyras, kur taškus už bėgimą duoda. Kai rudenį virš 400km suskaičiavo, azartas atsirado suapvalinti iki penkių, o pabaigoj žiūriu, kad visai realiai nedaug iki šešių lieka. Tik čia bac, ir sutrumpino paskutinį trail bėgimą… Teko neplanuotai važiuot į Vilniaus kalėdinį. Ir visai smagiai su gavosi, kompanija gera, mergaitiška. Ir skaičiukas susiapvalino. Tiesą sakant net nesuprantu iš kur tas baisinis skaičius, gal Andrius kažką suvėlė? Nors kas kas, o jau jis neturėtų skaičiuose painiotis.

2015

2015

 

Per metus tikėjausi daugiau nubėgt, bet gal per daug ir užsiplėšęs buvau ir įvykių gyvenime apturėjom. Kaip visada, geriausi bėgimai ateity, o čia, tai kas įsimintino per du penkioliktus Padugninio bėgimų pasauly:

-Kauno maratonas vienareikšmiškai numero uno. Nes jam buvo pasiruošta pagal galimybes beveik idealiai. Ar galėjau geriau? Turbūt, bet nedaug. Tokiems atvejamas patirties reikia. O iš kur ji imasi? Ogi bėgt reikia, dalyvaut, kaip pasakytų Viny Pūhas.

-Antras gal Vilniaus, gal Pasvalio. Vilniaus kad PB, kad fanfaros, kad sąlygos idealios, o Pasvalio turbūt, kad priešingai – ir vėl karštis, ir ratų daug, bet užtad jaukumas, ramybė, nieko nereikalingo.

-Paskui trailo taurės etapai. Kiekvienas su savo cinkeliu. Šiauliuose ir vėl karštis, bet su prikeliančiu pūkštelėjimu į durpinį ežerą po to. Žieminis naktinis su savo slidybe, Sapieginės kilpos, Ropėjos paklydimai.

-Obeliskas-Jonava aišku – puikioj emocijoj, Rumšiškių pusmaratonis sunkiai bet smagiai. Pabaiskas-Ukmergė iškart pagirioms po naktinio trailo. Suginčiuose dviese su Dovydu pabandėm viens kitą patempti.

-Netikėtai smagiai nubėgti dešimtukai Birštonas-Prienai ir Palangoj.

-Padurniavimui nevaržybiški tokie: pavasary Klebonišky, po maratono Alytuj atsigavimui, Benu Kaune vos ne su šlepetėm iš namų, Kauno naktinis vasaros pabaigoj – tikrai verta ir taip kartais, nerimtai, for fun.

 


 

-Blankūs bėgimai: Kauno pusmaratonis – kažkoks dar nenusitovėjęs formatas. Ąžuolyno bėgimas – iš vis fe, nuo pradžios iki galo. Trakų pusmaratonis – panašu kad organizatoriai nesusitvarkė su dalyvių gausa. Gaila Laisvės alėjos bėgimo, gal dar prikels kas nors, juk auksinį rudenį tik ir daryt renginius alėjose.., gaila ir senosios prezidentūros…

 


 

Ko nenubėgau dar, nors norėjau:

-Ultra. Ai jaunas dar. Spėsiu.

-Nidos pusmaratonis.

-Smiltynės jūrmylės.

-Klaipėdos ekomaratonai.

-Pranciškonų vilties bėgimas.

-Totilo maratonas.

 

Žodžiu yra ką bėgt. Tik reikia nutarti ką. Ir 20 minučių dar laukia, ir 40. Ir trys valandos… Bėgikai žino šituos skaičius. Bent porai metų yra veiklos. Kad tik spėtume.

 

Gerų startuojančių Naujų!

Įrašas paskelbtas temoje bėgimai, varžybos ir pažymėtas , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

2 komentarai

  1. Indrė sakė:

    Aš už Nidą (nes kitko nežinau…). Žiauriai man Nidoj patiko, nes matyt dar dėl to, kad pirmą sykį buvau joje ilgiau nei valandą (gamta, ramybė, graž9s unikalūs vaizdai, toks atšiaurus kampelis tarp vandenų). Pats renginukas jaukus, mielas (aš, beje, tik du renginukus Lietuvoje teapturėjus -Vilniaus maratonas ir Vilniaus pusmaratonis). Į Nidą vykom ratais kvadratais per tiesiai aplinkui, bet tikrai šiemet Nida vėl sąrašiuke.
    Gražūs bėgimo metai! Dar daug km linkiu egoistiškai, nes noriu turėt postų skaitymui ! 😀

Komentavimo galimybė išjungta.