2-a savaitė. Ne dar ne viskas

2-a savaitė (krūvio mažinimas)

atstatomasis su pagreitėjimais (6×100)   -22km

atstatomasis kalniukais paskui Zuijkį      -11km
VO2max (5×600)                                         -14,5km
ilgabėgis                                                         -26,5km
varžybos                                                         -1km;5km;10km
išviso per 5 treniruotes                                -77km
+Ažuolyne bendrafizinis -1val.
Vakar, pirmadienį dar visai nepasijuto, kad krūvis sumažėjo. Teorija sako – kiekvieną taperio (krūvio mažinimo) savaitę reikia nuimti po dvim (20) procentų bendros krūvio apimties nemažinant labai intensyvumo.
Nepasijuto, nes šeštadienį su klubu, ačiū Editai, nusirovėm Palangon į “Sveiko žmogaus“ varžybas, o sekmadienį, dar “kietom kojom“ iš po varžymosi kojom, nucypinau  pusilgį 26km ilgabėgį.
Jei jau už klubą, tai už klubą; beveik visi nutarėm kelias distancijas imt, kad surinkti daugiau taškų klubinėje įskaitoje. Aš irgi užsirašiau į visas tris – vieno, penkių ir dešimties kilometrų. Pirmos dvi apšilimui, dešimties – rovimui. Šiemet dar ir nebėgau kaip reikiant dešimtuko. o ir programa rekomendavo tą dieną 8-10km varžybas. Reikia gi ego pašert skaičiukais, nes forma gera. O tų skaičiukų mėgstu prisisvaigti… Apie pusmaratonį jau rašiau, o dabar dešimtuke užsinorėjau 40:00 perlaužt, į rimtesnių bėgikų klubą įstot. Bet … ne šį kart… Pritrūko keliasdešimt sekundžių. Jaunas dar, viskas prieš akis.
Pačios varžybos buvo super – tokios nei per didelės nei per mažos. Kelias lygus, platus, oras irgi neblogas; tiesa tarpais palaistydavo, o ties penktu kilometru kliūstelėjo kaip reikiant, bet, laimei, pakankamai trumpai ir didelių nepatogumų nesukėlė. Trasa primityvi – varai pirmyn pusę kelio, tada apsuki sužvarbusį teisėją, bet ir čia daug pliusų: bėgt nenuobodu. Beveik visą laik prasilenkinėji su kolegom. Pradžioj su lyderiais, paskui su lėtesniais. Jei yra noro gali sudaužt hi5, pasišnekint, pasimotyvuoti, ypač jei bėgi su gauja klubiečių.
Dabar jau atrodo viskas. Mažinam krūvį toliau, nebesivaržom, laukiam maratono. Trečiojo… kuris nemeluoja…
Viskas puiku, iki pasimatymo Rotušės aikštėje!
P.S. smagu buvo pasižiūrėt ir palabint spartuolius. Šaunuolis! Kaip mane gyvą matot, nulauš šiemet Kaune tris valandas.
Įrašas paskelbtas temoje bėgimai, Pasiruošimas maratonui, varžybos ir pažymėtas , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.