5-ta savaitė. 3-ti Trakai

5-ta savaitė (pasirengimas varžyboms)
atstatomasis -5km
aerobinis -27,5km
VO2max -15,5km
varžybos -31km

išviso per 5 treniruotes -79km

+Ažuolyne bendrafizinis -1val.

Per tas varžybas apleidau savaitgalinius ilgabėgius. Negerai… Dabar, nuo šios savaitės susiimam kojas į rankas ir vėl rimtai grįžtam į programą, nes ne kažkas jau ir liko. Jau trečiasis ciklas ir liks tik taperis (krūvio mažinimas). Ai ne,.. dar pats maratonas liks.

pievos

Po Tapelių miško trasos išėjo trijų dienų nebėgimo pertrauka ir stabdis, užsipaudęs aną savaitę, atsileido. Mielai būčiau grįžęs ramiai daryt kas parašyta, bet liko dar dvejos varžybos. Šeštadienį Vietrino 10km., sekmadienį Trakų 21,0975km.

Pagrindinis reikalas buvo Trakai, o Vietrine labai norėjosi tik sudalyvaut ir lėtai prasibėgt priešvaržybiškai nes: pirma – tai labai smagus bėgimas, antra – uždėt pliusiuką klubui skaičiuojant dalyvių skaičių. Na, dar pasilabint su bičiuliais. Pirmam rate visiškai priešais vyrukas susidūrė su berniuku kokiu 4-6 metukų ant dviračio. Žinot kaip toj bėgimo pradžioj makalynė būna dar neišsisklaidžiusi. Padėjau abiem atsikelt apsivalyt. Berniukui nieko atrodo, sakė: “Nea, neskauda… šniurkšt. Nea, neišsigandau… šniurkšt…“ Šaunuolis! O tėvai jo vėplos… Vyrukui baigėsi blogiau, nes jis skynė keliu dviračio metalus ir, saugodamas vaiką, sukosi špagatus darydamas. Bandė bėgt, bet pašlubavęs sustojo ir grįžo link starto.

Bėgikai, būkit atsargūs, tėvai, nebūkit vėplos!

Baigiantis pirmajam ratui pagalvojau, kad pietų metas šiapjau ir laikas būtų užkrimst, bet maitpunkty nieko tokio neturėjo, užtai čia pat stovėjo Remigijus su didžiuliu torto gabalu. Mėgavosi, matyt, laisve po stovyklos Slovakijoje ir suprantama kad pasidalino… Veteranų ir teisėjų būrelis, stebėjęs galiorkos bėgiką, po 10km. pirmo ketvirčio pilna burna puntantį riebų tortą, turėjo įdėti šiek tiek pastangų, stengdamiesi išlaikyti veido išraišką, atitinkančią jų statusą.

……

Trakai grąžino į realybę, nes buvau užvaigęs apie aiškiai nerealų rezultatą. Dabar aiškiai, kai nubėgau. Na būna gi, kad prisisvaigsti kažko, ar ne?

tikslas

Dar prisvaigau, kad prieš bėgimą numerių atsiėmimas neužims daugiau 15 min. Neįsivaizduoju, kaip stovėję už mūsų spėjo į startą, nes pats vos spėjau aplankyt vieną tokį nuošalų medį ant kalno ir atbėgt į startinės minios galą.

Paskui jau viskas sklandžiai. Pradžia lėtoka, bet nenuobodu bėgt, nes visąlaik kažką tenka lenkt. Ai ką čia šnekėt tešneka:

Trakų skaičiukai:

Edmundas (iš Endomondų giminės) byloja, kad šiemet Trakų pusmaratonį nutrepsėjau 15:04 greičiau negu pernai.

Starto vartus pavyko kirst lygiai po 100 sekundžių.

Antrasis ratas greitesnis (neskaičiuojant gaišaties iki starto) 05:11

 

Pasimatysim… hmmm atrodo tik  Kauno maratone…

Įrašas paskelbtas temoje bėgimai, Pasiruošimas maratonui, varžybos ir pažymėtas , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

2 komentarai

  1. Bronius sakė:

    O tai per kiek Trakuose atbėgai? Kadangi nežinau nei per kiek pernai atbėgai, tai man tas matematinis uždavinys per sunkus :).

  2. padugnini sakė:

    Valanda tram šešios. Maždaug 🙂

Komentavimo galimybė išjungta.