15-ta savaitė

15-ta savaitė (bendroji ištvermė)

atstatomasis – 16km
intervalai lakt. 7x5min.  – 16km
testas (12min) – 4,5km
kalniukas 4×0,7km – 12,5
ilgabėgis – 24km
išviso per 5 treniruotes – 73km
+baseinas – 1val.
+salėj bendrafizinis – 1val.
Apšilimo ir atvėsimų atskirai neskaičiuoju, jie įtraukti į bendrą treniruotės atstumą. Truputį daugiau gavosi, nei programa norėjo, bet šią savaitę prisdėjo Endomondo 12min. testas. Kitą savaitę bėgsiu mažiau. Tas testas visiškai paprastas ir atrodo šitaip: penkias minutes pirsnoji lėtai, paskui telefonas pypteli ir rauni kuo greičiau, kol už dvylikos minučių vėl pypteli. Tada 5 minutes dar lėtai parisnoji. Viskas. Kiek žinau tai ir yra Kuperio testas (Cooper test) Pagal jį jis (Endondas) adaptuoja treniruočių krūvį ir prognozuoja rezultatą.
Kaip ir tikėjausi, juk jau nemažai su šita programike bendrauju, sulaksčiau lėčiau negu jis tikėjosi ir jis sumažino tempus, o maratono laiką ėmę rodyt – 3:49:07 (5:26min/km) Hmm, žiūrėsim, bet orientacija jau yra.
Pirmą sykį i įkalnę pabandžiau specialiai pagainiot. Į nestačią ~700m ilgio (Šiaurės prospekto galiukas) ir negreit, keturis kartus. Ai, visai nieko tokio, maniau kad baisiau bus.
Palendriai
Išskirtinis ir ilgabėgis, nes savaitgalį su W praleidom Palendriuse , todėl sekmadienį anksti ryte teko pamaknoti Žemaitijos miškelių ir laukų vieškelį. Gražu… Ir šunims vietiniams labai patiko… Gerai, kad ir toli ir su lenciūgais.
Įrašas paskelbtas temoje bėgimai ir pažymėtas , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.