16-ta savaitė*

16-ta savaitė (bendroji ištvermė)
varžybos – 11,6km
aerobinis – 18,9km
ilgbėgis – 13,6km
išviso – 54,0km

Per savaitę tik trys bėgimai, nes po pirmadienio Pabaisko-Ukmergės truputį peršalau ir labai apsidžiaugiau proga kelias dienas praleisti. Jaučiausi gerokai pavergęs. Užtai matyt šeštadienį jau atkutęs bėgau greičiau nei reikėtų aerobiniam.
Sekmadienį – ilgabėgis. Kojos sunkios po šėštadienio, bet oras užtai puikus, ir truputį save apgaudinėdamas, kad va tuo sutrumpinsiu ir lėksiu namo, iššerninau takais Kleboniškio mišką. Šerninau, nes plačiaisiais numintais takais bėgt buvo per slidu, todėl variau bile kur. Užtai lėtai. Šernų, beje, nebuvo, tik piktas stirninas.

Labai pabaiskiška bažnyčia

Labai pabaiskiška bažnyčia

Na taip, iki Kauno maratono lieka šešiolika savaičių. Pats laikas imt ruoštis. Buvau numatęs tam panaudot Endomondo siūlomą programą, bet neseniai įsigijau knygą, kurią visi patyrę maratončikai yra iškalę mintinai, tik tai slepia ir apsimeta, kad visada žinojo. Knygoj siūlo įvairesnių bėgimų, tai jų ir pritaikysiu.
Čia atnaujinu tą Kiborgo pradėtą projekčiuką, kai metodiškai, kiekvieną savaitę parašai kaip bėgosi. Tą dariau ruošdamasis pirmajam maratonui, tai kodėl gi nepadarius artėjant trečiajam? Nevirškinu žodžio “motyvacija“, bet čia kažkas į tą pusę. O gal bus naudinga ne tik man. o ir dar kokiam trepsentojui.
Nerašysiu ir nesuksiu sau ir jums galvos kokia tai “bus“ pasiruošimo programa. Tiesiog fiksuosiu kiek ir kaip pavyksta padaryt per savaitę. Ir kas iš to gausis.
Ko tikiuosi maratone? Endomondas pranašauja 3:41:30, bet šią savaitę bus testinis 12min. bėgimuks ir pagal tai jis prognozę patikslins. Išviso berods trys tokie testai pasiruošimo metu. Pats noriu 3:45:00 perlipt. Jei labai labai 3:40:00
dar stovi
Taip išėjo, kad pasiruošimas prasidėjo nuo dublio: Sekmadienį vakare Naktinio trail bėgimo aplink tuos Tapelių ežeriokus (18km), o ryte, karališkai išsimiegojus pas A su Do Žirmūnuose, šventiškai – iš Pabaisko į Ukmergę (11,6km).
Abu labai simtpatiški bėgimai, vienas, kad gimtam mieste, kitas kad tamsu žvaigždės va tooooookios ir slidu žvėriškai. Šiaip jau tas naktinis nusipelno atskiro posto, aišku, tikriems treilininkams “sukilimas“ daugiau negu juokingas, atstumas irgi. Ale mum, provincijos žvėreliams – labai :). Ačiū organizatoriams, tik, plyz, kainų nekelkit…

 

jau vercia

 


 

 

* pataisiau posto pavadinimą. Supykino. Neseniai per radiją girdėjau kad yra šnekamoje kalboje yra deminutyvai, bet yra it vėminutyvai. Tie nuo kurių supykina. Tokie kaip pinigėliai, labukai ir t.t. Ir man čia panašiai pavykę buvo…

Įrašas paskelbtas temoje bėgimai ir pažymėtas , , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

4 komentarai

  1. yoshio sakė:

    Fain, bet naktinis trail bėgimas aplink tuos Tapelių ežeriokus, lygtais, sekmadien buvo..:>

  2. padugnini sakė:

    Ačiū, Dainiau. Dabar tik teniruojuos, va kitais metais, kai perisiu į normalią amžiaus grupę, va tada tai…

  3. Atgalinis pranešimas: KM15. Skaičiukai ir klaustukai | padugnini corsa

Komentavimo galimybė išjungta.