Kas dabar?

Dabar guliu, laukiu pietų, kai apžiūrėsim žaizdą ir spręsim ar pagerėjo nuo vakar, ar reikia važiuot į ligoninę šviesti rentgenu. Patikrint ar kaulas infekcijos neaptirpdytas. Paslaptingi tie daktrai, aha… Bent kol kas pagerėjimų nejaučiu, todėl atrodo nuotykiai tęsis toliau.

20140629_103907Nuotykiai prasidėjo, kai sekmadienį miške per lietų su W ir žvėriais bevaikštinėdamas botais pritryniau ant kairio kulno pūslytę. Mažą tokią kitą dieną net neatkreipiau dėmesio. Per antradienio prasibėgimą, matyt, pratryniau ją dar sykį, ar dar kažkaip suerzinau, nors gal bėgimas čia niekuo dėtas. Irgi nieko nepajutau. Va ketvirtadienį ėmė maust kairės kojos pakinklį, na tipo kelio kitą pusę. Nesmarkiai gal tik tas, kad tokios vietos dar niekad nėra skaudėję, antra vertus po 70-60 km/sav. irgi niekad nebėgiojau, tai maža kas gali susopti.

Bėgimas buvo visai ok, bet po jo ta antra kelio pusė pasijuto labiau. Vakare net pašaldyt bandžiau. O jau penktadienio ryte skaudėjo ne tik ji, bet visa blauzdos užpakalinė pusė iki kulno, achilas… Nelemtoji pūslė irgi buvo kiek paraudus, bet ne tiek kad sunerimčiau. Susikrimtau, kad va, atsieit, vėl per didelį krūvį

Ops! Atvarė W perrišinėti, papildysiu vėliau.

Įrašas paskelbtas temoje traumos ir pažymėtas .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

3 komentarai

  1. lapebega sakė:

    Žvėrys nerealūs, kuri Telma, o kuri Luiza?
    Nelaikinsiu šito posto, labai ne fain. Laukiu tolimesnio bėdos aprašo.

  2. Atgalinis pranešimas: Du keturiolika | padugnini corsa

Komentavimo galimybė išjungta.